TURKLAB Sektörel Söyleşiler “İSGÜM ile Söyleşi”

TURKLAB Teknik Seminerler “GC Metod Geliştirme, GC Kolon- Faz Seçimi” 09 Temmuz 2020
06 Temmuz 2020
TURKLAB Akademi Online ISO/IEC 17025:2017 Eğitimi
09 Temmuz 2020

TURKLAB Sektörel Söyleşiler “İSGÜM ile Söyleşi”

İş Sağlığı ve Güvenliği Araştırma ve Geliştirme Enstitüsü Başkanı Sayın Sakine OVACILLI ve çalışma arkadaşlarından; Meltem METE KILIÇ, Kadriye ÇINAR, Barış KONUKLAR ve Dr. Bülent GEDİKLİ  ile zoom canlı yayınında yapılan söyleşi yaklaşık bir saat boyunca devam etti.

İSGÜM Başkanı tarafından yapılan genel bilgilendirme sonrası, COVİD 19 kapsamında Genel Müdürlük ve Enstitü tarafından yapılan çalışmalar, bundan sonraki süreçte yapılacak uygulamalar hakkında Dr. Bülent GEDİKLİ bilgilendirme yaptı. İSGÜM ve İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğünün COVİD 19 sürecinde büyük hassasiyet ile düzenledikleri dokümanlar, bu uygulamaların hayata geçirilmesi gibi konular üzerine paylaşımda bulunuldu.

Ayrıca sektörümüzün merakla beklediği “İş Hijyeni Ölçüm ve Test Analiz Laboratuvarları Hakkında Yönetmelik” revizyonu konusunda Meltem Mete Kılıç genel bilgilendirme yaptı.

Konuşmacılarımıza ve dinleyici olarak katılım sağlayıp, soruları ile söyleşimizi interaktif bir hale getiren katılımcılarımıza teşekkür ederiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

code

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize katılın

Şifre Sıfırlama

E-posta adresinizi girin. E-posta ile yeni bir şifre alacaksınız.