Stratejik Yol Haritası Belirleme Çalıştayı

Kalibrasyon Sertifikalarının Değerlendirilmesi Eğitimi
18 Ekim 2023
Helal Belgelerinin Küresel Olarak Tanınması Temalı Uluslararası Konferans İstanbul’da Gerçekleştirildi.
25 Ekim 2023

Stratejik Yol Haritası Belirleme Çalıştayı

TURKLAB olarak, hızla değişen koşullar gereği üyelerimize daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla “Stratejik Yol Haritası Belirleme Çalıştayı” Yönetim Kurulu Üyelerinin geniş katılımı 21 Ekim 2023 tarihinde İstanbul’da gerçekleştirildi.

Tam gün süren çalıştayda moderatörlüğü konusunda uzman danışman Sn. Berker Telek yaptı. Çalıştay öncesinde üyeler ile paylaşılan anket sonuçları ve Yönetim Kurulu tarafından yapılan ön hazırlık çalışmalarına dayalı sektörel veriler ile çalıştay esnasında uygulanan metodoloji çerçevesinde katılımcılardan alınan girdilerle derneğin SWOT analizi yapılmış, Vizyon, Misyon ve Stratejik Hedefleri gözden geçirilerek güncellenmiştir. Yapılan çalışmada derneğin dünyada ve ülkemizde teknoloji ve çevre koşullarında meydana gelen radikal değişimlere uyum sağlaması ve üyelerin bu değişim sürecinde ihtiyaçlarına etkin yanıt vermesi amacına odaklanıldı.

Yönetim Kurulu üyelerinin görüş ve değerlendirmeleri neticesinde oluşturulan Stratejik Hedeflerin hayata geçirilmesini teminen dönemsel “İş Planı” hazırlıkları devam etmekte olup, tamamlanmasının ardından güncel vizyon, misyon ve hedefler üyeler ile paylaşılacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

X

Şifrenizi mi unuttunuz?

Bize katılın

Şifre Sıfırlama

E-posta adresinizi girin. E-posta ile yeni bir şifre alacaksınız.